Dowóz campera do Poznania?

Możemy przywieźć Ci wybranego kampera pod wskazany przez Ciebie adres w Poznaniu.


Trasa od siedziby naszej firmy do Poznania to zaledwie 150 km (czas dojazdu to 1 godzina i 30 minut jazdy). Umawiasz się z nami na konkretną datę, godzinę i miejsce a my przywozimy ci campera. Twoja podróż kamperem zacznie się spod Twojego domu w Poznaniu

Jest też opcja że to Ty przyjedziesz z Poznania do nas po kampera


Trasę z Poznania do siedziby naszej firmy możesz pokonać autostradą A2, a następnie drogą ekspresową S3.
Czas przejazdu z Poznania bezpośrednio do naszej firmy zajmie mniej więcej 1 godzinę i 30 minut. Czas ten może być różny i jest uzależniony od natężenia i utrudnień na drodze.

Płatności

Akceptujemy formy płatności gotówką, kartą lub przelewem. Opłaty za wynajem pobierane są z góry.

Spa dla auta

Klienci którzy przyjadą po odbiór kampera, mogą skorzystać z oferty SPA dla aut w Eltore Garage.Auto po zabiegach będzie czekać bezpiecznie na monitorowanym parkingu.

Wynajem kampera Poznań

Tradycyjne wakacje, podczas których spędza się czas w jednym miejscu bądź też najbliższej okolicy, śpi w domku czy też hotelu, z czasem stają się nudne. Czas więc na skorzystanie z formy wypoczynku, która zyskuje coraz większą rzeszę fanów i zapewnia całą masę emocji i atrakcji. Chodzi mianowicie o caravaning. Nasza firma pomoże ci we wszelkich kwestiach, które związane są z taką kwestią, jak wynajem campera Poznań i okolice. Będąc u nas, może poznasz również jakieś osoby, które podróżują w ten sposób już od lat i polecą ci ciekawe trasy.

Kamper na wakacje to coraz częstszy wybór, choćby przez to, jaką swobodę daje. Choć camper wynajem Poznań kojarzy się raczej z czymś drogim i rozrywką dla osób, które mają pieniądze, to prawda jest nieco inna. Dla kilku osobowej rodziny taka podróż może pod względem kosztów pokryć się z wakacjami w Polsce, bądź tez za granicą przez ten sam czas. Wszystko dzięki temu, że oszczędza się sporo pieniędzy już na samym hotelu, gdyż wszyscy wygodnie śpią w kamperze.

Kamper wynajem Poznań

Nasza wypożyczalnia kamperów Poznań otwarta jest na każdego, kto pragnień przeżyć tę niesamowitą przygodę i spędzić wakacje na podróży tym pojazdem. Dokładną ofertę pojazdów i ich opis można znaleźć na naszej stronie internetowej. Posiadamy zarówno modele 2020, jak i nieco starsze modele 2019 roku, które jednak nadal pachną świeżością i świetnie sprawdzają się w trasie. Kampery wynajem Poznań, przystosowane są do ich długoletniego użytkowania i tego, by przejechać nimi setki tysięcy kilometrów, dlatego szczególnie przy tak świeżych pojazdach, można oczekiwać naprawdę wyjątkowego poziomu jakości.

Nasze nowe kampery można wynająć zarówno na podróże w granicy województwa, jak i kraju, czy nawet całej Europy. Nie trzeba więc bać się, że wyjazdy zostaną w jakiś sposób ograniczone. To od klienta zależy, jakie ma marzenia, gdzie chciałby spędzić czas i po prostu tam jedzie. Spośród naszych pojazdów warto dopasować sobie je w taki sposób, by spełniły one wszelkie oczekiwania, w zależności od długości wyjazdu i tego, jak skomplikowana będzie trasa. Samochód warto również dopasować pod względem własnego doświadczenia w prowadzeniu nieco większych pojazdów.

Wynajem kamperów Poznań

Jeśli cały czas masz jakieś wątpliwości, czy aby na pewno taki wyjazd jest dla ciebie i dobrze będziesz się na nim bawić, to zapoznaj się z tymi zaletami caravaningu:

  • Zatrzymujesz się i odpoczywasz w dowolnym miejscu do tego przeznaczonym – jedną z zalet, jest właśnie to, że nie musisz szukać specjalnie przeznaczonych miejsc do zatrzymywania się pod kampery. Odpoczywasz, gdzie tylko chcesz. Może to być więc parking na stacji benzynowej, specjalnie przystosowane miejsce do nocowania w kamperze na terenie ośrodka wypoczynkowego, a może być to również zwykły „dziki” parking, gdzieś przy drodze z pięknymi widokami na morzę, bądź też góry. To ty decydujesz o wszystkim.
  • W krótkim czasie możesz zwiedzić całe województwo Wielkopolskie i Europę – dobrej jakości kamper, to sprawnie działające auto, które pozwoli ci szybko przemieszczać się między obranymi punktami. Dzięki temu i dzięki wykorzystaniu infrastruktury drogowej można zwiedzić w dogodnych warunkach obrane punkty na trasie. Wielkopolska to województwo, w którym naprawdę jest sporo miejsc do zwiedzenia, dlatego nawet na takim terenie warto na wakacje wybrać się kamperem.
  • Masz dostęp do wszelkich udogodnień, jak w pokoju hotelowym – wypożyczenie kampera Ponań, czy też z innego miasta, w którym obsługujemy klientów, to szansa by przekonać się, że swoją jakością i estetyką, a także udogodnieniami, nie odbiegają one od wysokiej klasy pokoi hotelowych. W takim kamperze istnieje swobodny dostęp do sypialni, kuchni, łazienki, a także miejsca do wypoczynku w dzień. Swobodnie można odpoczywać, oglądać telewizję, grać na konsoli, a także przy kamperze rozwinąć roletę przy kamperze i w cieniu urządzić grilla. Można więc nawet śmiało stwierdzić, że jest to wygodniejsze od noclegu w hotelu.
  • Zacieśnianie więzi rodzinnych – W dzisiejszych czasach relacje w rodzinie często ulegają poluźnieniu i rozpadowi. Każdy cały czas zajmuje się swoimi sprawami, przez co nie ma czasu na wspólne spędzenie nawet kilku godzin w tygodniu. Dzięki podróży kamperem, relacje można naprawić przez spędzenie ze sobą sporej ilości czasu. Wszyscy znajdują się w zaledwie kilkumetrowej odległości od siebie, więc cały czas można w coś grać, jak i również po prostu prowadzić rozmowy.

Dowóz kampera do klienta

W ramach udogodnień dla klienta, nie tylko przygotowujemy i sprzątamy kampera przed każdym wypożyczeniem, ale również możemy dowieźć go we wskazane miejsce. Klient tak naprawdę musi więc tylko wnieść torby do środka i można swobodnie wybierać się w podróż.

Wyprawa kamperem to naprawdę wspaniała przygoda, podczas której można przeżyć niezapomniane chwile i po prostu miło spędzić czas. Warto skorzystać z tej alternatywy na wakacje i przekonać się, że podróż kamperem może być relaksująca i zapewni o wiele więcej wrażeń, niż spędzenie tygodnia urlopu w jednym miejscu.