SAMOCHODY KEMPINGOWE KARMANN-MOBIL -
WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE!

Twoje wakacje! Tak aktywny i wygodny, jak tylko chcesz

Kampery to wolność, codzienny kamper i odosobnienie w jednym – dlatego tym ważniejsze jest, aby znaleźć dokładnie taki, jaki jest. Proszę bardzo.

Dowiedz się, w jakim kamperze chciałbyś odkrywać świat – i w jakim łóżku chciałbyś o nim śnić. Wtedy idealny pojazd do podróży jest na wyciągnięcie ręki i nic nie stoi na przeszkodzie, aby spędzić wymarzone wakacje. Chętnie pomożemy Państwu w podjęciu decyzji i przedstawimy niemal nieograniczone możliwości wyposażenia.

KARMANN-MOBIL
DAVIS LIFESTYLE

Wnętrze Davis Lifestyle jest naprawdę bardzo eleganckie, przestronne i komfortowe. Z wnętrzem, które nie ma sobie równych. Szafka kuchenna w kolorze białym, dodatkowe oświetlenie otoczenia, tu delikatne chromowane aplikacje, tam pośrednie oświetlenie LED – styl wypełnia całą przestrzeń, która powiększa się jeszcze bardziej dzięki sprytnie zintegrowanym schowkom.

Davis 540

Davis 590

Davis 591

Davis 592

Davis 600

Davis 620

Davis 630

KARMANN-MOBIL
DAVIS TRENDSTYLE

Nowy Davis Trendstyle jest dostosowany do specjalnych wymagań. Nowy wystrój wnętrza jest w każdym calu wyjątkowy. Zaskakuje wyglądem tekstylnej mikrofibry, który nie ma sobie równych w sektorze kamperów. Również tapicerka w stylowych kolorach kawy/cappuccino jest odświeżająco niewidoczna, dopełniając harmonijne wrażenie ogólne w przestronnym wnętrzu.

Davis 540

Davis 590

Davis 591 View

Davis 620 View

KARMANN-MOBIL DEXTER

Dzięki niemu wakacje już nigdy nie będą takie same, ponieważ pozwala on doświadczyć natury w zupełnie nowy sposób. Jeszcze przed wyruszeniem w drogę, tak przy okazji. Ponieważ w Dexterze czeka na Ciebie nowoczesne wnętrze z dużą ilością prawdziwego drewna.

Dexter 540

Dexter 550

Dexter 560

Dexter 560AW

Dexter 570AW

Dexter 580

Dexter 600

Dexter 625

KARMANN-MOBIL DUNCAN

Życie codzienne czy przygoda?

Nowy Duncan to codzienny van na każdą okazję. Ultrakompaktowy i fascynująco elastyczny, jest gotowy do każdego zadania i jest dostępny na każdą spontaniczną wycieczkę.

Duncan 540

Duncan 535