PRODUCENT

Benimar produkuje RV od ponad 40 lat, a od 2009 roku jest niekwestionowanym liderem hiszpańskiego rynku samochodów kempingowych. Hiszpańska inwencja, dynamika i kreatywność wraz z francuskim technicznym know-how i rygorem są powodami tego rosnącego sukcesu w Europie.


BENIMARAMPHITRYON

Dzięki dużej przestrzeni do jazdy, szerokiemu kątowi widzenia w kabinie i wygodom oferowanym przez tę gamę, AMPHITRYON jest pojazdem preferowanym przez doświadczonych w kamperach.

Dowiedz się więcej
kamper benimar amphitryon 940

BENIMARMILEO

Nasza gama MILEO oferuje bardzo jasne i nowoczesne niskie profile, dzięki ich wnętrzu. Połączenie ciemnego drewna i bieli. To idealne pojazdy dla tych, którzy chcą czegoś wyjątkowego.

Dowiedz się więcej

BENIMARTESSORO

TESSORO to nasza najszersza oferta z najlepszym stosunkiem jakości do ceny w kolekcji Benimar. Podobnie jak wszystkie nasze niskoprofilowe modele, standardowo oferuje panoramiczny widok na niebo i składane łóżko dachowe.

Dowiedz się więcej

BENIMARSPORT

Alkowa to samochód rodzinny. Gama SPORT może pomieścić ponad 5 osób i dziedziczy taką samą pielęgnację i materiały, jak pozostałe pojazdy z kolekcji.

Dowiedz się więcej

BENIMARBENIVAN

Jest to samochód dostawczy wyposażony fabrycznie. BENIVAN jest idealnym partnerem dla fanów małych pojazdów ze względu na swoje wymiary, funkcjonalność i jakość wykończenia.

Dowiedz się więcej